MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 7596615
nr 759 6615
Fåtöljer
1 par, skinn
Kondition: slitage, skador, renoveringsobjekt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 maj 2012
kl 17:28:32
150 kr
300 kr
300 kr